Toplu Konutlarda Havuz Temizliği

Toplu Konutlarda Havuz Temizliği

Toplu Konutlarda Havuz Temizliği

Toplu Konutlarda Bulunan Havuzları Kim Temizler

Havuzlar yaz aylarının vazgeçilmezidir. Toplu konutlarda yada sitelerde bulunan ve yazın fazlaca kullanılan havuzların temizliği ve bakımıda oldukça önemlidir. Çünkü kirli bir havuz sağlığınızı ciddi anlamda etkileyebilir. Eğer havuzu kullanmak istiyorsanız öncelikle temizliğinden emin olmanız gerekir. Toplu konutlarda yöneticiler bu durumla yakından ilgilenmektedir. Fakat daha detaylı temizlik için mutlaka profesyonel yardımı almak şarttır. Eğer kendiniz temizlemek isterseniz yüzeysel olarak havuz kepçesi yardımı ile suyun üzerindeki kalıntıları alabilir ve havuzun etrafını fırça yardımı ile temizleyebilirsiniz. Ancak daha detaylı ve kapsamlı temizlik için firmamız size bir telefon uzaklıktadır. 

Havuz Temizliği Nasıl Yapılır

Havuzlar kirlenmeye en müsait ortamlardır. Mutlaka ayda bir temizliğe ihtiyacı vardır. Firmamız havuz temizleme motoru sayesinde gözle görünmeyen mikropları dahi arındırarak daha sağlıklı bir havuzun keyfini çıkarmayı sağlıyor. Dilerseniz özetle firmamızın havuz temizleme maddelerine bakalım;

·         İlk olarak havuzunuz küçükse içerisindeki suyu tamamen  boşaltılır. 

·         Uzman ekiplerimiz havuz içerisine inerek havuz fırçası ve havuzun seramiklerine zarar vermeyen temizlik maddeleri ile havuzun tabanlarını ve yanlarını derinlemesine temizler.

·         Ekip arkadaşlarımız daha sonra havuz temizliği için önemli olan havuz güvertesini temizler.

Filtreler havuzların sık sık kirlenmemesi için bakımının iyi yapılması gereken unsurlardır. Bu yüzden firmamız teknolojik ekipmanlarımız ile havuz filtresini kapsamlı olarak temizleyerek havuzun çok sık kirlenmesini önler. 

Havuz Temizliği İçin Kullanılan Cihazlar

Detaylı havuz temizliği için manuel ve otomatik cihazlarımız bulunur. Eğer firmamızdan manuel temizlenme talep edilirse Teleskopik sap, vakum başlığı ve vakum hortumu kullanarak temizleme yaparız. Fakat otomatik bir cihaz kullanmamızı isterseniz uygun şartları sağladıktan sonra temizleme işlemine başlarız. Otomatik cihazlar havuzu kendi kendine temizlediği için bir kaç saat içerisinde havuzun zemininde biriken kir ve yağları kolaylıkla ve derinlemesine temizler. Havuzunuzun tüm bakımları ve temizliği yapıldıktan sonra bir süre filtreyi çalıştırarak tekrar havuza girebilirsiniz. Firmamız sizin isteğiniz doğrultusunda hizmet vererek müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Gerek uygun fiyatlarımız gerek derinlemesine havuz temizlikleriniz için sizde iletişim numaralarımız ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

 

 

Sosyal Medya:
WhatsApp Destek