Sitede Oturanların Hakları Nelerdir ?

Sitede Oturanların Hakları Nelerdir ?

Sitede Oturanların Hakları Nelerdir ?

Sitede Oturanların Hakları Nelerdir?

Sitede oturanların hakları, öncelikle site içerisinde düzenin tesis edilmesi, güvenlik ve temizlik konuları ile ilgilenilmesidir. Site içerisinde yaşayanların belli hizmetleri, yönetim kadrosundan talep etme hakkı bulunmaktadır. Site yöneticisinin bu konulara duyarsız kalması beklenemez. Site yönetim toplantılarında tüm bloklarda bulunan daire sahipleri bir araya gelerek istek ve şikâyetlerini dile getirirler. Sitenin ihtiyacı olan unsurlar ve aylık giderini karşılamak için gerekli olan alt sınır belirlenir. Bu belirlenen miktar üzerinde olması ihtimal harcamalar da eklenerek aidat tutarı belirlenmiş olur.

Sitede Herkesi Mutlu Eden Yönetim Anlayışı

Sitede herkesi mutlu eden yönetim anlayışı, site içerisinde yaşayan daire sahiplerinin huzuru için önem taşır. Site yönetimleri her zaman adil bir yaklaşım içerisinde olmak zorundadır. Çoğu zaman site içerisinden seçilen yönetici ne kadar adil de davransa her zaman şüphe uyandıracaktır. Tüm daire sahiplerinin memnuniyetini kazanması imkânsız olacaktır. Kendi çıkarlarına uygun hareket ettiğine dair şüpheler bazı daire sakinlerince düşünülecektir. Bu nedenle, dışarıdan gelecek yönetim kadrosu her zaman site sakinlerini daha mutlu edecektir. Kimsenin aklında en ufak bir soru işareti kalmayacaktır. Herkese eşit mesafede bir yönetim anlayışına sahip olacaktır.

Site Sakinlerinin Sorunlarına Hızlı Çözümler

Site sakinlerinin sorunlarına hızlı ve yerinde çözümler üretilebilmesi, profesyonel site yönetim şirketleri ile mümkün olacaktır. Firmamız, site yönetimi konusunda profesyonel hizmet veren kuruluşların başında gelir. Bu konuda site ve apartman yönetmeliğine hâkim olan çok danışmanlarımız bulunur. Site sakinleri arasında oluşabilecek uyuşmazlıklarda bilirkişi olarak görüş alınabilecektir. Site içerisinde oluşacak teknik konulardaki her türlü alt yapı sorunu da firmamızca çözülecektir. Firmamız, bu konuda yerinde ve hızlı çözümler sunmaktadır. Firmamız, çevre düzenlemesi ve güvenlik sorunları ile de ilgilenmektedir. Bu konuda geniş bir hizmet ağı ile iletişim halinde bulunmaktayız.

Site Yönetiminde Kaliteli Hizmet

Site yönetiminde kaliteli hizmet anlayışı ile firmamızdan hizmet almanız önerilir. Hem hızlı hem de güvenilir hizmet veren firmamız, yönetimde oldukça şeffaf davranacaktır. Hesaplarla ilgili her daire sahiplerine gerekli bilgi verilecektir. Dürüst ve güvenilir çalışma prensibimiz ile firmamız hizmetlerinden yararlanılması önerilir.

 

Sosyal Medya:
WhatsApp Destek