Site Yönetimi Kaç Yılda Bir Değişir

Site Yönetimi Kaç Yılda Bir Değişir

Site Yönetimi Kaç Yılda Bir Değişir

Site Yönetimi Kaç Yılda Bir Değişir

Günümüzde toplu yaşam alanlarının artması doğal olarak farklı ihtiyaçları ortaya çıkarmıştır. Özellikle sitelerin yapımı bitmesi ile birlikte bina sakinleri satın aldıkları evlere geçmeye başlarlar. Binaya taşınmaya başlayan bina sakinleri gelene kadar sitede bulunan bir kişinin yöneticilik görevini üstlenmesi gerekir. Eğer taşınmalar büyük oranda tamamlandı ise site de oturanlar tarafından her yıl dairede oturmak şartı ile isteyen kişiler aday olarak seçime katılır. Her sitenin bir oy hakkı vardır ve bu oyların sonucunda aday olan kişilerden biri site yöneticiliği görevine seçilir.

Her Yıl Site Yönetici Seçimi Yapılır

Sitelerde oturan bina sakinleri tarafından her yıl düzenli olarak seçim yapılır. Fakat bu oylama sonucunda yöneticinin seçilmesi sonrası hizmet görevi boyunca yaptığı ya da yapmadığı hizmetlerden dolayı eleştiri alabilir. Bu nedenle yönetici olmak işin detayına inildiğinde birçok kişinin istediği sorumlulukları ortaya çıkardığını görüyoruz. Profesyonel hizmet sunan firmamız, tam da bu noktada aday olmak isteyenler nedeni ile ya da daha profesyonel hizmet sunulması nedeni ile faaliyetlerini başarılı şekilde gerçekleştirmektedir. Siz de eğer hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde günümüz teknolojik imkanlarından yararlanarak güvenilir site yöneticiliği ile bina bakımında ya da onarım ve çeşitli hizmetlerinde anlık olarak giderleri takip ederek profesyonel yöneticilik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ödemeler, Aidat Alımları İnternetten Yapılıyor

Kurumsal hizmet sunan firmamız, bu konuda site yönetimi esnasında ki tüm para hareketlerini internet üzerinden yapmaktadır. Bu sayede internet üzerinden yapılan ödemeler ve aidat alımları ile istediğiniz zaman ödemeleri kalem – kalem görebilme fırsatı bulabilirsiniz. Site sakinleri tarafından her ay toplanan paraların doğru yerlerde kullanılması ile toplu konutlarda çok daha profesyonel hizmetler sunulur. Bu konuda siz de firmamızı tercih ederek site yönetimi konusunda birinci sınıf hizmet alarak çevre düzenlemesinden tutunda bina bakım ve onarımında ödemelerde güvenli ve banka üzerinden yapılması ile para akışını istediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Detaylı bilgi için ve hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Sitemizden hizmetlerimizi inceleyebilir ya da iletişime geçerek uzman çalışanlarımız ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medya:
WhatsApp Destek