Site Yönetim Bütçeyi Nasıl belirler ?

Site Yönetim Bütçeyi Nasıl belirler ?

Site Yönetim Bütçeyi Nasıl belirler ?

Site Yönetim Bütçeyi Nasıl belirler

Site ya da apartmanlarda gelir giderler mutlaka vardır ve olacaktır. Bunun takibinin ve hesabının yapılması yönetim tarafından kontrol altında tutulmalıdır. Her bina da bir yönetim mutlaka gereklidir. Bütçenin belirlenmesi giderlerin hesaplanması ve buna göre de aidat toplanarak giderlerin karşılanması yönetimin sorumluluk alanıdır. Bina ve site gibi toplu konutlarda çıkan bütün sorun ve sıkıntıların giderilmesi hususunda bina yönetimi gerekeni yaparak bina sakinlerinin mağdur olmaması   için çalışır. Her yöneticinin görevi binadaki gerekli düzenlemeleri yapmak binanın güvenliğini refahını sağlamak gelir gider durumunu kontrol etmektir. Kurallara dayalı olması gereken toplu yaşam alanlarında herkesin yaşam alanına ve diğer insanların yaşam alanına saygı duyması gereklidir. Ortak kullanım alanlarının ve araçlarının dikkatli ve düzenli bir şekilde kullanılması kişilerin görevidir. Bu durumların aksamasında da yönetim duruma el koyup düzeltmeler yapmakla yükümlüdür.

Yönetim Gücü Yaptırım Gücü

Gerek yasal haklar gerek fiziki haklar herkesin uymak zorunda olduğu diğer kişilerin hakkının su istimal edilmesi durumların da oluşacak haksızlıkların giderilmesi de yöneticinin insani görevi ve yöneticilik görevidir. Binadaki huzuru güveni ve olumlu koşulları oluşturmak yöneticinin vazifesidir. Bina dış çevresi ve içerideki tüm eşya ve yapılacak işlerin kontrolü yönetimde olmalıdır. Gerekli durumlarda yasal işlemlerin işleme konulması gibi ihtiyaçları giderebilmesi için yönetimin bilgili deneyimli ve profesyonel olması da gereklidir. Bir sürü insanın ikamet ettiği binalarda sık sık sorun ve arıza çıkabilmektedir. Bunları kısa sürede çözmek ve insanların konfor alanını genişletmek için seçilen yönetim bu konuda hassas davranmalı ve mağduriyetleri gidermelidir.

En İyi Yönetim Şekli Sistemli ve Profesyonel Yönetim

Mersin de apartman ve site yönetimi hizmeti ile çalışmalarını sürdüren firmamız bina yönetimi konusunda birinci kalite hizmet veriyor. Yıllardır uzmanlaşmış kemik kadrosu ile işinde dürüstlük ve güven ilkelerini vizyon edinerek sürekli yenilenip güçleniyor. Bina yönetiminde uygun olan her türlü sağlıklı koşulun oluşumunu sağlayarak toplu yaşam alanlarını güzelleştiriyor.

  • Bina gelir gideri
  • Çevre düzenlenmesi
  • Toplantı düzenlenip ortak kararların alınması
  • Ve bir binada yapılması gereken bütün işlem ve işlerin yapılması konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz.

 

Erdemli site yönetimi,

imer site yönetimi,

erdemli imer site yönetimi,

erdemli imer site yönetimi,

erdemli imer site yönetimi,

erdemli imer site yönetimi,

profesyonel site yönetimi,mersin site yönetimi,

Sosyal Medya:
WhatsApp Destek